Ostatní

Dětské dorty – vyberte dětem motiv, který si zamilují!

Chystáte velkou narozeninovou oslavu? Ať už jde jen o dětskou párty, narozeniny, svátek nebo cokoliv jiného, oslavy se neobejdou bez mnoha věcí. Pro děti je jistě důležitá krásná výzdoba, hodně jídla, které mají rády, možná také nějaká ta zmrzlina, program, který bude zábavný a bude děti bavit. Pro dětí hlavní věcí je určitě dort. Malí milovníci sladkostí a sladkých dezertů se bez dortu jednoduše neobejdou. Pokud nejste v pečení a zdobení dortů zrovna přeborníci, určitě rádi tuto práci necháte na někom jiném. Na lidech, kteří se tímto dokonce i živí.

Dorty jako ze škatulky

Představte si rozzářené dětské očička, které poulí na krásný a barevný dort. Ta radost a to štěstí se nedá ničím nahradit. Proto se snažíte vybírat dorty nejen chutné a dobré, ale také krásné na pohled. Děti to ocení o to víc! Když budou mít před sebou dort s opičkami, oblíbenými postavičkami z večerníčků, filmů, seriálů. Jsou u vás oblíbené nějaké barvy? Nějaká zvířátka? Pak takovým dortem jistě děti potěšíte. Dorty pro děti, zejména tedy jejich přípravu svěřte do rukou skutečným odborníkům. Frutiko je tou správnou firmou. Zabývají se výrobou dortů již dlouho, vyhoví vašemu přání a nápadům.

Dorty pro nejmenší

Oslavujete narození miminka, křtiny či cokoliv významného? Pak by rozhodně neměl chybět dort! Jdete-li se podívat poprvé na novorozence své kamarádky nebo někoho z rodiny, proč s sebou nevzít dort? Jde o příjemný dárek pro novorozence a účastníci oslavy to jistě ocení. Opět platí, že Frutiko nabízí široké portfolio jednotlivých dortů, takže zde jistě najdete dorty pro miminka. Nejen prvotřídní dorty, ale také široký výběr nebo dokonce rozvoz dortů, to všechno můžete využít. Stačí jen vědět, kde si dort objednat! Frutiko je pro mnohé jasnou volbou.