Ostatní

Čištění koberců a sedaček do hloubky přináší úlevu alergikům

Existuje lepší metoda, než čištění koberců a sedaček pomocí karbonizace? O této technice málokdo slyšel a tak stále používá doma vysavač nebo využívá služeb parního čištění. My vám však představíme revoluci v úklidu – https://carpetbrothers.cz/cisteni-kobercu-liberec/

Ve finále bude vaše domácnost tak čistá, že se nebudete bát sníst jablko, které vám spadlo na koberec plný štětinek.

Aby tomu tak bylo, je však potřeba z koberce odstranit všechny jeho nečistoty a skutečně do hloubky. A většinou, jak jinak, než čištěním, které využívá řadu chemických látek a mýdel. Typické čištění parou spotřebuje navíc hodně vody, na místo toho karbonizace využívá nasycených bublin, které dokážou vytáhnout nečistoty i z hloubky vláken.

Princip čištění a proč to tak dělat?

Čištění koberců využívá jako hlavní čistící roztok nasycený oxid uhličitý a přirozené přísady, které nedráždí a nevznikají na ně žádné nepřiměřené reakce. Pokud chcete zažít, jak se špína dostane z hlubokých struktur koberce a sedaček, pak jistě oslovte odborníky. Vysavače nefungují jako čističe, na to pozor.

Kdo si tedy myslí, že koberec stačí vysát, mýlí se

Zejména v domácnostech s malými dětmi a zvířecími miláčky je nezbytné starat se o čistotu do hloubky. Vysátím prachu z povrchu koberce neučiníte koberec dokonale čistým.

Bude tak možná vypadat jen na oko, ale tak to přece nechcete. Není lepší, mít skvělý pocit z toho, že jste pro sebe a rodinu udělali to nejlepší? Dýchaní zdravého čistého vzduchu je základ. Od něj se odráží celý interiér – https://carpetbrothers.cz/cisteni-sedacek-liberec/

Prach a špína není na programu dne

Chcete mít vizitku čistotné hospodyňky? Tak oslovte odborníky, kteří vám službu čištění zprostředkují. Není nic jednoduššího, než někam zavolat nebo poslat e-mail. Navíc si ušetříte bolest zad z věčného ohýbání s vysavačem, který stejně nevede ke kýženému výsledku domácnosti jako ze žurnálu.