Ostatní

Chcete si užívat luxusní masáže doma? Pořiďte si masážní křeslo

Masáže jsou pro naše tělo přínosem. Nejen, že nám uleví od bolavých svalů, bolestí zad, končetin nebo šíje, ale také jsou dokonalým relaxačním prostředkem, prevencí proti duševnímu napětí a stresu, dodají energii a elán a rozproudí nám v těle krev.

Chcete-li si užívat masáže v klidu a pohodlí domova, nemusíte čekat, až si váš masér na vás udělá čas. Postačí, když si pořídíte masážní relaxační křeslo z e-shopu rskresla.cz.

Jaké masáže si můžete užívat?

Masážní elektrická RS křesla nabízejí Thajské protahovací techniky, čínské masáže, relaxační nebo regenerační módy nebo masáže 2D, 3D a 4D. Jednotlivé modely křesel si můžete vyzkoušet na týden u vás doma. A proč právě na týden? Neboť po této době se projeví účinky masážního křesla na vaše bolavá záda nebo namožené nohy. V případě, že si křeslo zakoupíte, cena za jeho pronájem bude odečtena z celkové ceny křesla.

Masážní relaxační křesla jsou dokonalou volbou pro domácí relaxaci. Poskytují totiž hluboké uvolnění, techniky určené jak pro šíji, tak i ramena, záda nebo lýtka. Zaměřují se také na pas nebo boky. Křeslo je polohovatelné, zvolíte si tedy takovou polohu, která vám bude příjemná. Kromě toho jsou křesla vyhřívaná a díky audio systému podpoří dokonalé uvolnění těla i mysli.

Jeden tip pro vás

Pořiďte si třeba 4D Profi masážní křeslo. A co od něj můžete očekávat? Křeslo poskytuje 12 automatických masážních programů, 2 nezávisle pracující hlavice určené pro masáže zad, samostatnou hlavici určenou pro masáž lýtek, vyhřívací tělesa s pozitivním vlivem na krevní oběh a prohřátím těla, 96 masážních airbagů, 26 masážních ventilů, ovladač ve formě tabletu, stereoreproduktory s přehráváním hudby pomocí Bluetooth, velmi tichý chod a samozřejmostí je úsporný režim. A to je pouze jeden z mnoha modelů, které naleznete na stránkách rskresla.cz.