Ostatní

Bazar s nákladní technikou

Běžné autobazary jsou již všední záležitostí. V drtivé většině se zde nabízejí pouze osobní auta. Ovšem najít bazar nákladních automobilů, případně ještě nákladní techniky, příslušenství, doplňků či náhradních dílů je velkým problémem. Ne však, pokud využijete webové stránky Truck 1, které usnadňují koupi i prodej nákladních vozidel.

Tyto stránky jsou zájemcům k dispozici pokud se jednoduše a zcela zdarma zaregistrují a stanou se tak plnohodnotnými členy Truck 1. Jelikož má tato jedinečná služba mezinárodní dosah, může si každý zaregistrovaný člen vybírat i z bohaté zahraniční nabídky. Stejně tak má každý člen možnost nabízet své nákladní vozidlo či jakoukoliv nákladní techniku a díky tomu, že jeho nabídku shlédnou i zájemci v zahraničí, má mnohem větší šanci na prodej.

Jak si usnadnit a urychlit hledání

Někoho by mohla odradit ohromná záplava nabídek, kterou by se musel prokousávat při hledání auta i techniky, kterou potřebuje. Něco jiného je to v případě, kdy vy sami něco nabízíte. Svou nabídku na stránky umístíte a pak již pouze očekáváte, až vás některý zájemce zkontaktuje. Ovšem i hledání si můžete usnadnit a urychlit. Webové stránky Truck jsou totiž rozděleny do několika kategorií a podkategorií. Tento přehledný systém tak každému zájemci umožní zaměřit se jen na určitou kategorii a dále na podkategorii. V kategorii nákladní vozidla najdete podkategorie, mezi nimiž jsou například skříňová nákladní vozidla upravená jako pojízdná knihovna či prodejna nebo vozidla určená k přepravě velkých zvířat.

Co obsahuje každá nabídka

Samozřejmě, že u jednotlivých nabídek najdete veškeré základní údaje a také fotografii. Co je však nové oproti klasickým bazarům, je přímý kontakt na dosavadního majitele daného nákladního auta či jiné nákladní techniky. To vám umožní se s majitelem bez zbytečného prodlení spojit a dojednat podmínky prodeje. Budete tak mít možnost předběhnout jiné zájemce a splnit si svůj sen. Je to výhoda i pro obchodníky s nákladní technikou, kteří využívají bazar nákladních aut, prodej nákladní techniky nebo prodej přívěsů pro své obchody.