Ostatní

Život v Praze je pro mladou generaci splněným snem

Být tam, kde se neustále něco děje a žádný víkend se nenudit. To se může splnit také v našem hlavním městě, protože právě jeho pulz tepe dnem i nocí. Nabízí se řada příležitostí nejen pro trávení volného času s rodinou. Možností pro budoucí zaměstnání je více než dost, mít zázemí právě v Praze je tedy velmi výhodné. Přírodu nemusíte mít nikde daleko, přitom ale můžete bydlet v duchu moderních trendů. Jaké další bonusy skýtá město, ve kterém dnes najdete opravdu vše?

Garsonka nebo prostorný střešní penthouse

Nové byty Malešice se vyznačují velkou rozmanitostí, na své si tedy přijdou jak zájemci o garsoniéry s výměrou 31 metrů čtverečních, tak i ti, kteří mají vyšší nároky na prostor. Střešní penthouse nabízí plochu téměř 140 metrů čtverečních, majitele přízemních bytů potěší předzahrádka, na výběr jsou i balkony nebo terasy, na nichž se příjemně tráví volný čas.

A když se vám zasteskne po přírodě, vězte, že les je vlastně jen kousek cesty od bytu, takže procházet v zeleni se můžete klidně každý den, podle svých časových možností. Dostatek soukromí a klidu, ale také blízkost centra Prahy, co více si ještě přát, že?

V lokalitě nechybí perfektní občanská vybavenost

Dětské hřiště, Malešický park, možnosti pro občerstvení i sportování. V neposlední řadě pak i školy, obchody, lékařské ordinace a další důležité prvky občanské vybavenosti. Nebudete tak muset denně přejíždět do další pražské čtvrti, byty v pražských Malešicích totiž mají ideální polohu i pro mladé rodiny s dětmi.

A nabízí i pohodlí typické pro 21. století, dřevěné dýhované podlahy nebo předokenní žaluzie, které zajistí příjemná odpoledne i v době velkých veder. Stačí jen vybrat si dispozici vašeho nového bydlení, bude to 1+kk nebo byste raději měli pro sebe a rodinu mnohem prostornější pětipokojový byt?