Ostatní

Vysavače dnes a v minulosti: Jsou výkonnější a tišší

Vysavače ušly dlouhou cestu. Nyní nabízí mnohem více funkcí i výkon ukrytý v menším balením. Pojďme se podívat na to, co všechno v dnešní době zvládnou.

Když přišel na svět první masově vyráběný vysavač, rychle se vyprodal. A není divu. Vždyť už v té době dokázal ušetřit spoustu práce a námahy. Dnešní vysavače toho umí mnohem víc. Pojďme si ukázat, co vlastně můžou nabídnout.

Pára se vrací

Věk páry je už dávno za námi, tento plyn se ale stále hojně používá. Důkazem jsou parní čističe Karcher, které dokážou dokonale vyčistit podlahu. A když říkáme dokonale, tak myslíme opravdu dokonale. Neskryjí se před nimi ani drobné částečky nečistot. Díky páře navíc podlahu zbaví škodlivých bakterií a virů.

Kombinace vysokého tlaku a horké páry zatočí s každým nepřítelem. A to nejen na podlaze, ale na jakémkoliv povrchu. Dobře očistí třeba dřevo. Každá nečistota, každé jedno smítko zmizí a s ním i bakterie na povrchu. Pokud tedy budete používat parní čističe Karcher, můžete se těšit na odměnu v podobě zdravotně nezávadného domova.

Vysavače pro každou situaci

Vysavače Karcher nabízí oproti svým konkurentům vysokou kvalitu a sílu. Přece jen se jedná o profesionální nářadí, které je možné použít i ve velkých podnicích. A právě na těchto vysavačích je dobře vidět pokrok. Zatímco dříve byly vysavače velice hlučné, těžké a málo výkonné, vysavače Karcher nabízí přesný opak.

Z nabídky si můžete vybírat podle výkonu i určení. Do velkého podniku si raději pořídíte profesionální vysavač s velkou silou a dostatečným prostorem pro nečistoty. V nabídce ale naleznete zmenšené verze pro domácnosti nebo kutily. Dostačující výkon přijde vhod například v truhlářské dílně, kde pravidelně vzniká velké množství odpadu.