Ostatní

Vyhledávač realit vám usnadní výběr domu či bytu

Pokud hledáte vhodnou nemovitost, ať už je to pozemek, dům, byt, garáž či jiná realita, můžete k tomu využít skvělou službu, kterou je vyhledávač realit. Nemusíte se zdržovat zdlouhavým pročítáním inzerátů v tisku, sledováním vývěsních skříněk různých realitních kanceláří a dalšími nabídkami. Vyhledávač realit udělá vše za vás a nabídne vám konkrétní nemovitost, která bude splňovat vaše představy.

Jedná se o službu, která již 12 let každý den vyhledává reality na stránkách realitních kanceláří. Tento skvělý vyhledávač realit umožňuje vyhledávat jednak na mapě a jednak podle parametrů. Pokud si jej na svém počítači nastavíte, můžete využívat jeho schopností informovat prostřednictvím mailu o změnách v určité hlídané oblasti, případně o změnách ceny v oblíbených inzerátech.

Jak to funguje?

Každý zájemce si může zadat své podmínky a představy, a poté se může těšit na konkrétní nabídky. Můžete zvolit mezi jednotlivými kategoriemi, jako jsou nejnovější, nejdražší nebo nejlevnější reality, případně hlídané. Své hledání si takto usnadníte a urychlíte, jelikož nebudete muset procházet celou spoustu nabídek. Pokud na webových stránkách www.digireality.cz kliknete například na srdíčko a přidáte si inzerát do složky oblíbené, budete upozorněni na změnu ceny. Kliknete-li na záložku hlídat, budete na svou e-mailovou adresu dostávat nabídky nových realit odpovídajících vašemu hledání.

Konkretizace hledání

Své hledání můžete lokalizovat do určitého regionu, města, či obce. Například Reality Rumburk obsahují pozemky, rodinné domy, komerční objekty a jiné nemovitosti, které se nacházejí přímo na území severočeského města Rumburk, nebo v jeho přilehlém okolí. U každé jednotlivé nabídky je uvedena přibližná poloha na mapě, fotografie objektu z vnějšího pohledu i interiéru. Dalším samozřejmým údajem je celková rozloha a nabídková cena. Stejným způsobem se můžete zaměřit i na jiné lokality v ČR a hledat vhodnou realitu například na stránkách Reality Prostějov a další.