Ostatní

Vsaďte na úklidovou techniku, která zajistí kvalitní úklid firemních prostor

Otázka úklidu ve firemních prostorech patří mezi základní úkoly, které je potřeba hned na počátku fungování firmy vyřešit. Zaměstnáte několik osob, které budou pravidelně uklízet, nebo investujete do úklidové techniky, která úklid zvládne opravdu precizně?

Úklidová technika

I úklidová technika potřebuje samozřejmě svou obsluhu, ale zvládne uklidit větší plochy rychleji a mnohem precizněji. Ideální pro velké firemní prostory, výrobní či nákupní prostory. Úklid s úklidovou technikou je však vhodný i pro menší plochy.

Scrubmaster

Hledáte-li pomocníka pro úklid prostor, jsou pro vás skvělou volbou scrubmastery. Například scrubmaster B12 je praktickým, kompaktním a snadno přepravitelným podlahovým mycím strojem, který se hodí na čištění menších ploch. Vhodný tedy do běžných firemních prostor či menších obchodů. Díky vystupující hlavě diskového kartáče můžete čistit podlahu blízko okrajů, čímž šetří pracovní čas. Diskový kartáč skvěle zvládne důkladné vyčištění tvrdých hladkých podlah.

Navíc díky nízké hmotnosti a skládací rukojeti je lehce uskladnitelný či jej lze snadno transportovat. Snadno se také ovládá a i v omezených stísněných prostorech svou práci dobře vykoná. Nezatíží ani tolik pracovníka, který bude scrubmaster obsluhovat.

Venkovní úklid

V některých v případech však můžete potřebovat také venkovní úklidovou techniku, na kterou se můžete spolehnout, popřípadě budete potřebovat vozidlo pro převoz odpadu. V tom případě je pro vás dobrou volbou multicara. Multicar je německá značka kompaktních nosičů nástaveb a transportérů, která má dlouholetou tradici. Kvalita a výkonnost těchto multifunkčních užitkových vozidel je totiž založena na více než 80 letech zkušeností. Právě ta vám přináší kvalitu a spolehlivost ve všech směrech.