Tipy & rady

Víte, jak se obléknout podle typu své postavy?

Nemáte postavu jako modelka? Nejste vypracovaní jako lidé, co na sobě dřou v posilovně? Přesto chcete, aby vám to slušelo, když se někam vydáte. Ať už je to do společnosti, na rande, do práce nebo jen na procházku, vždy můžete být styloví a šik. Správným výběrem oblečení můžete skrýt své nedostatky a zdůraznit své přednosti. Bohužel mnoho lidí dělá přesný opak. Ve snaze zaujmout nějakým originálním kouskem ho na sebe navlečou, ačkoliv v něm nevypadají dobře, někdy dokonce i směšně. Vypadat skvěle v oblečení vůbec není otázkou peněz peněz, ale soudnosti, vkusu a nadhledu. Mrkněte na bavlissimo.cz, kde naleznete oblečení pro každého za velmi nízké ceny. K výběru zkuste využít naše tipy, jak se správně obléknout.

Jak schovat bříško

Pokud máte sklon k přibíraní v pase a jste ženou, šaty volte raději vzdušnější a volnější, bez vypasování. Ideální jsou košilové šaty, kde páskem pas pouze naznačíte. Ženy i muži by měli nosit trika či košile. Trika a svetry s výstřihem do V, opticky horní polovinu těla zeštíhlí, proto jsou ideální. Volné cardigany zeštíhlí celou postavu. Dámský textil i pánský textil pak vypadá mnohem luxusněji, když na vaši postavu skvěle sedne a lichotí jí.

Co si obléknout s velkými boky a stehny

Nevybírejte kalhoty elastické, které širší boky a stehna zdůrazní, ale ani úplně volné, které mohou pár kil ještě přidat. Nebojte se na kalhoty použít různé vzory, pokud nejsou na tělo. Kalhoty by měly zužovat, ale pozor na pas. Žádné bokovky. Větší boky zdůrazní a navíc už dávno nejsou IN. Saka volte spíše kratší, maximálně k bokům. Pánský textil je podobný tomu dámskému, vyjma šatů. Klasické pouzdrovky skvěle velké boky i stehna zakryjí.

Jak postavu opticky prodloužit

Pokud chcete své malé postavě přidat alespoň opticky pár centimetrů, zapomeňte na použití více barev. Oblečení v jedné barvě, odstínů více použít můžete, vás opticky prodlouží i o pár centimetrů.