Ostatní

Tištěné vizitky nabízejí velké množství výhod

Možná si nyní řeknete, že současná doba je digitální a do ní se tištěné vizitky nehodí, To však není pravda. Celá řada z nás jim stále dává přednost a to díky tomu, že nabízejí celou řadu výhod. Vizitka je sice maličkost, ale je to drobnost, kterou nic nenahradí. Kromě toho má bohatou historii. V minulosti vizitky používala především šlechta, která díky tomuto způsobu předávala na sebe kontakt. A tento úkol si vizitka dochovala i do dnešních časů, i když se její vzhled poněkud změnil.

Proč jsou tištěné vizitky stále IN?

Vizitky jsou velmi jednoduchý, rychlý, avšak efektivní způsob, jak na sebe předat kontakt. Je to sice malá kartička, ale většinou bývá velmi osobního rázu, neboť je na ní umístěna adresa, telefon a další důležité údaje o jejím majiteli. V současné době si můžete zařídit tisk vizitek online.

A proč mít vizitku stále po ruce? Ne vždy máte možnost používat digitální technologie, díky kterým můžete předat potenciálnímu zákazníkovi důležité údaje. Vizitka nezabere mnoho místa, ale je vždy a všude po ruce. Pokud ji doplníte firemním logem a bude provedená v barvách vaší společnost, každý si ji velice rychle s vámi spojí.

Vzhledem k tomu, že by vás měla reprezentovat, měla by být vyrobena na profesionální úrovni.

Na koho se obrátit?

Tisk vizitek – online na profesionální úrovni zajišťuje společnost printuj. Na stránkách společnosti si můžete vybrat vizitky z přednastavených šablon, které dále upravíte pomocí online designeru, můžete však také nahrát vlastní tiskové podklady nebo si můžete vytvořit vlastní tiskový materiál, jehož tisk pracovníci společnosti zajistí.

Mezi výhody, které společnost svým klientům při tvorbě i tisku vizitek nabízí, patří kvalitní papír, který je pevný a odolný a volit můžete úpravu matnou či lesklou, kvalitní tisk, který se vyznačuje jasnými barvami a pokud máte zájem o vizitky velmi luxusního vzhledu, můžete zvážit možnost laminace.