Ostatní

Stroje, které za to opravdu stojí!

V dnešní době již mnoho činností dokáží vykonávat stroje. Je až neuvěřitelné, kam za posledních pár let technika pokročila co všechno je k dostání i pro běžného člověka. Úkolem tohoto článku je představit čtenářům několik okruhů výroby a kontroly, které vyžadují kvalitní stroje, co každá společnost opravdu potřebuje. Navrhováním, výrobou a distribucí těchto strojů se zabývá společnost Konel Zlín, které jsou navrženy přesně podle potřeb daného zákazníka. Zajímá vás více? V tom případě určitě pokračujte k následujícím řádkům.

Jaké typy strojů se nacházejí v nabídce Konel Zlín?

  • jednoúčelové stroje
  • dřevoobráběcí stroje a pily

Návrhy prvně zmíněných strojů vycházejí z dlouhodobých zkušeností praxí techniků. Díky tomu je naprosto zaručené optimální řešení aplikace. A jaké že jednoúčelové stroje jsou vlastně k dostání? Například tester těsnosti kanystrů, který slouží ke kontrole vyrobeného kusu na vstřikolisu. Díky němu se vyhnete případným reklamacím a dalším problémům, které výrobu vadných kusů provázejí. Dále se velké oblibě těší také navíjecí stroje, který díky kvalitním pohonům a vysoké úrovni řízení dosahují velice přesného návinu. Za zmínku stojí také řízení míchacího zařízení nebo detekce správně založených vodičů krimpovacího stroje, což v mnoha ohledech usnadní práci.

Dřevoobráběcí průmysl se také výrazně posunul kupředu

Průmysl pracující se dřevem je jedním z nejdůležitějších pilířů dnešní doby. Ze dřeva se totiž vyrábí prakticky všechno a proto je potřeba modernizovat i stroje, které se přípravou dřevěných polotovarů zabývají. Dřevoobráběcí stroje a pily se skládají z mnoha částí, z nichž každá hraje důležitou roli. Měření a regulace pořezové rychlosti linek, třídění nezařezaného materiálu, řízení nakulování klád, řízení odkorňovacích linek jsou jen špičkou ledovce, které je potřeba věnovat zvýšenou pozornost.

Vsaďte na kvalitu, kterou vám Konel Zlín zaručuje

Každá oblast výroby je přímo závislá na kvalitních strojích, pomocí kterých se vykonávána. Pokud chcete svou společnost posunout do moderního světa, určitě byste nad informacemi obsaženými v tomto článku neměli jen tak mávnout rukou.