Ostatní

Samolepící 3D tapety pro originální vzhled místnosti

Možná si nyní říkáte, že tapety již dávno nejsou v módě. Opak je však pravdou. Tapety si nacházejí stále více příznivců. Ptáte se proč? Neboť nabízejí celou řadu výhod. Velmi oblíbené jsou i 3d tapety.

Jaké výhody nabízejí tapety?

Dnešní tapety nemají nic společného s těmi klasickými, které se používali v minulosti. Vybrat si můžete z několika různých variant. Klasiku představují tapety papírové. Další variantou jsou samolepící tapety, tapety vyrobené z textilu nebo dalších materiálů. Zajímavé vzory pak nabízejí 3d tapety na zeď.

Tapety se na stěnu velmi snadno nanášejí, jsou odolné, některé druhy jsou dokonce vhodné i do místností s vyšší vlhkostí – koupelna nebo kuchyně. Použít je můžete na celou místnost, na jednu stěnu nebo dokonce na její část. Vybrat si lze z různých vzorů nebo obrazových motivů. Tapety jsou vhodnou volbou i na plochu s drobnými nerovnostmi, které dokonale zakryjí. Můžete je použít jako doplněk nebo jako náhradu za obrazy a bytové dekorace.

Vliesové tapety mají intenzivní barevné spektrum, jsou velmi kvalitní a odolné a v případě, že se je, za nějaký čas, rozhodnete odstranit, jde to velmi snadno.

3D tapety navozují dokonalou optickou iluzi

Patříte-li mezi milovníky originálních a netradičních dekorací, pak jsou 3D tapety pro vás ideální volbou. Jedná se o úžasnou bytovou dekoraci, která nabízí netradiční řešení prostoru. Volit můžete 3D tapety různých stylů i motivů. Na své si přijdou jak milovníci abstraktních obrazů, tak i těch konkrétních. Autenticky zpracované a barevně laděné tapety jsou vytištěné na netkané textilii. Tento materiál je dokonale odolný a pružný. Instalace je jednoduchá a snadná. 3D tapety v široké nabídce si můžete prohlédnout na webu tapetuju.cz. Díky široké nabídce zajisté naleznete motiv, který vás zaujme a bude ozdobou vašeho interiéru.