Ostatní

Nejširší nabídka pracovních míst

Při ztrátě zaměstnání je nejlepší radou využívat co největšího počtu zdrojů. To znamená nespoléhat pouze na pracovní úřad, nebo inzerci v tisku, ale také se třeba poptávat u zaměstnavatelů nebo známých. V době internetu má každý velkou výhodu, neboť na jeho stránkách je celá řada pracovních portálů, které nabízejí práci. Jedním z nejlepších je pracovní portál HitPrace.cz, což je služba nejen pro ty, kteří přišli o zaměstnání, ale i pro zájemce, kteří hodlají své dosavadní zaměstnání změnit za výhodnější.

Co najdete na portálu HitPrace.cz?

Hledat na portálu HitPrace.cz můžete zcela zdarma. Tento pracovní portál nabízí jak práci na hlavní pracovní poměr, tak práci na zkrácený úvazek, ale také různé krátkodobé brigády vhodné pro studenty nebo důchodce. Tato forma zaměstnání je vhodná také pro ty, kteří si potřebují vydělat, než nastoupí do nového již sjednaného zaměstnání, nebo kteří se za novou prací přestěhují. Pracovní portál HitPrace.cz je ovšem jedinečnou službou nejen pro ty, kteří hledají novou práci, ale i pro řadu zaměstnavatelů. Ti si totiž mohou vybrat vhodného člověka na určitou pracovní pozici, nebo pokud se chystají zahájit nový provoz v určité lokalitě.

Jak portál využívat

Pracovní portál HitPrace.cz slouží nejen k vyhledávání vhodného zaměstnání, ale zájemci mají možnost přistoupit k hledání práce i aktivně. Do formuláře na webových stránkách HitPrace.cz uvedete svou e-mailovou adresu, na kterou pak budete dostávat jednotlivé pracovní nabídky. Výhodou je, že u každé nabídky bude uveden nejen název profese, místo výkonu práce a platové podmínky, ale také datum, kdy byla konkrétní nabídka na portál umístěna. Podle toho budete mít přehled, jak je která nabídka aktuální. Hledání si můžete usnadnit tím, že uvedete konkrétní kras a okres, kde byste chtěli pracovat. Výběr si tak zúžíte, abyste nemuseli pátrat po celém území ČR a navíc budete na e-mail dostávat pouze nabídky z vámi zvolené lokality.