Ostatní

Malířství Praha, to je špičková preciznost za rozumnou cenu

Malování Praha

Jsme odborníci v otázkách malířských a natěračských prací v lokalitě Prahy a okolí do 30 km. Pro malování interiérů a exteriérů používáme kvalitní barvy renomovaných značek. Zákazníkům nabízíme rovněž štukování pomocí ušlechtilých omítek. S výběrem vhodného odstínu barvy vám velmi rádi pomůžeme pomocí aktuálních vzorníků, ze kterých necháme schválenou barvu namíchat. Nabízíme rovněž návštěvu odborného technika malířství Praha zdarma. Na základě prohlídky prostor jsme schopni poskytnout nejlepší řešení a stejně tak stanovit předběžnou kalkulaci potřebných služeb.

V rámci příprav na samotnou akci

Samotné malování zahrnuje také přípravu podkladu, která nejčastěji obnáší škrábání starých nátěrů, vyplnění spár, penetrační či další nátěry. Před započetím malířských prací vždy zakrýváme podlahu i nábytek. Po dokončení práce malířství Praha krycí materiál odstraníme a povedeme závěrečný úklid.

Ohledně malování bytů…

Zdi umocňují celkový vzhled každého interiéru. Proto velmi záleží na zvoleném typu štuku spolu s volbou barev, které se budou doplňovat nejen s podlahou a nábytkem, ale budou adekvátní také vůči světelným podmínkám místnosti.

Kvalitně vymalované stěny bytů jsou vizitkou vkusu majitele nemovitosti. Kromě malování si malířství Praha poradí také s dalšími drobnostmi, jako je ozvláštnění stěn nejrůznějšími ozdobnými lištami, sokly u podlahy a dalšími prvky.

Malířské práce jsou dobrou investicí pro váš interiér

Při malování bytů i kanceláří se lze setkat s mnoha riziky. Naši lidé si poradí nejen s penetrací podkladu, ale také se seškrabáním omítky, potáhnutím stěny stěrkou, použitím speciálních tmelů při výskytu nedokonalostí stěn nebo s odstraněním plísní.

Objednejte si profesionální malování

Chystáte se vymalovat jen jednu místnost? Nebo máte v plánu rekonstrukci omítek v celém bytě či domě? Obraťte se na naše specialisty, kteří vám s malováním pokojů rádi pomohou.

Jsme pražská malířská firma s tradicí, která nabízí svým zákazníkům kompletní servis malování bytů Praha a okolí. Objednejte si naše služby prostřednictvím objednávkového formuláře nebo nás kontaktujte telefonicky či mailem.

Proč objednat právě nás?

Díky mnohaleté praxi je naše malířství Praha schopno realizovat i technicky náročnější zakázky. Malujeme byty, domy, kanceláře i haly. Provádíme také průmyslové nátěry, kam spadají termoizolační nátěry, protipožární nátěry, protiplísňové nátěry, nástřiky a nátěry podlah. Naší specializací je mobilní pískování lodí a nástřiky lodí. Jako ukázku kvality našich služeb nabízíme širokou galerii realizovaných zakázek. Naše malířství realizuje malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl. V případě nutnosti jsme schopni pracovat také ve večerních hodinách.