Ostatní

Luxusní interiérové povrchy

Kdo jednou uvidí nadčasový, úžasně hladký a bezespárý povrch interiérových stěn nebo podlah, nebude chtít doma či v kanceláři nic jiného. Luxusní vzhled každého interiéru dokáže zajistit moderní betonová stěrka, kterou aplikuje na stěny a podlahy firma AB parket. Zákazníkům nabízí zakázkové realizace z kvalitních materiálů a za přijatelné ceny v interiérech i exteriérech. Ovšem víte, že můžete mít i nábytek z betonu? Ne tedy přímo z betonu, ale jedná se o dřevěný nábytek s betonovým vzhledem. Technologie povrchu s betonovým nebo i kovovým vzhledem aplikuje firma Abparket.cz na nejrůznější interiérové prvky, jako jsou skříně, stoly, dveře, parapety, pulty, sloupy nebo různé části nábytku.

Kvalitní betonová stěrka

Z pestré nabídky firmy AB parket si můžete vybrat různé pohledové stěrky, lité podlahy a další povrchy včetně imitace betonu, které by se v šedivých odstínech daly jednoduše pojmenovat jako betonové stěrky. Z těchto povrchů si můžete vybrat 3 designové řady vzhledů. Například imitace betonu vytváří monolitické plochy s hladkým bezúdržbovým a velice odolným povrchem. Takto vytvořené stěny jsou bez spár a hodí se jak do interiéru, tak exteriéru jako například na fasády, ploty, vstupní části domů a podobná místa, od kterých se vyžaduje odolnost a bezúdržbovost.

Podlahy

Barevné betonové stěrkové podlahy z řady BETONOPTIK® mají bezespárý monolitický povrch, který je skvělou alternativou dlažby nebo kamenné podlahy. Vypadají jako betonová stěrka, vynikají vysokou tvrdostí, odolností, hladký povrch se snadno udržuje a nedrží se na ní špína ve spárách, jako je tomu o dlažby či obkladů. Dalším kladem betonových stěrek je stálobarevnost a možnost jejich použití i na podlahové vytápění. Aplikují se na betonový nebo anhydritový podklad, který firma AB parket před samotnou realizací zkontroluje v rámci bezplatné obhlídky. Součástí dodávky je rovněž návrh rozmístění dilatací, topných okruhů a dalších postupů, aby celkový výsledek byl co nejdokonalejší. Firma poskytuje na své realizované povrchy prodlouženou záruku 36 měsíců.