Ostatní

Chybí ve vašem městě lavičky?

Jdete na procházku do vašeho městského parku, chcete si odpočinout, pokochat se mohutnými stromy, jenže několik laviček, které jsou ve vašem parku, je již obsazených. Jednou z možností je vzít si s sebou do parku deku či skládací židličku, ovšem když jste na procházce, je to poněkud nepraktické. Pokud máte možnost počet laviček ve městě ovlivnit, poradíme vám, kde najít kvalitní venkovní lavičky, které skvěle vypadají a díky použitému nadstandardnímu materiálu mají velmi dlouhou životnost.

Kvalita především

Ačkoliv je estetické provedení doplňků do parků a veřejných prostranství také důležité, nejvíce záleží na splnění všech bezpečnostních norem a použití vysoce kvalitních materiálů. To je také prioritou pro společnost Kovofit s.r.o., která se zabývá instalací nejen venkovních laviček.

Kovová vs betonová lavička

Betonová lavička je nestárnoucí klasikou, kterou nikdy nic nepokazíte. Lavičky z betonu jsou bytelné a jejich poškození vandaly je téměř nemožné. Na webových stránkách kovo-art.cz je objevíte v mnoha barevných provedeních s hladkým nebo vymývaným povrchem.

Pokud chcete dodat místu, které chcete zvelebit, určitý „šmrnc“, zauvažujte nad kovovými lavičkami, které firma také dodává. Kovové lavičky jsou ergonomicky geniálně řešené a ačkoliv to tak na první pohled nevypadá, jsou velmi pohodlné.

Oba typy laviček odpovídají veškerým evropským normám a odolávají všem povětrnostním vlivům.

Co vše firma Kovofit s.r.o. nabízí?

Kromě parkových a zahradních laviček obstaráte u společnosti Kovofit s.r.o. veškeré vybavení potřebné do zahrad, parků a jiných míst určených k odpočinku pro veřejnost nebo v soukromí. S lavičkami dodává firma ve stejném dekoru také odpadkové koše a květináče.

Další produkty, které se v parcích a na hřištích stávají stále více obvyklé, také patří do sortimentu společnosti Kovofit s.r.o. – Fitness stroje a potřeby pro workoutová hřiště, dětské prolézačky, stojany na kola a mnoho dalšího.