Ostatní

Hotovost na ruku snadno a rychle

Možná jste se také někdy dostali do situace, kdy jste potřebovali peníze na ruku a v krátkém čase. U banky to není vždy jednoduché a nebankovní půjčky jsou ne vždycky výhodné. Co tedy dělat, když nepomohou ani příbuzní a známí? Řešením může být pomoc společnosti DOZASTAVY.

Proč právě tato společnost?

Veškerý personál, který zde pracuje, je odborně vyškolený a má dlouholeté zkušenosti. Společnost disponuje vlastním kapitálem, díky kterému může peníze, v případě podepsání zástavní smlouvy, vyplatit v krátkém časovém intervalu. Veškerá jednání probíhají diskrétně. Do zástavy můžete dát automobil, nemovitost nebo luxusní, značkové hodinky. Aby veškerá jednání proběhla co možná nejrychleji, je vhodné si předem domluvit schůzku, případně poslat fotografie automobilu či nemovitosti, jež hodláte poskytnout do zástavy. Domluvená schůzka na pobočce vás k ničemu nezavazuje. Pokud nemáte dostatek času pro návštěvu pobočky, lze si schůzku s příslušným pracovníkem sjednat na místě, které vám bude vyhovovat.

Zástava dopravního prostředku

Společnost DOZASTAVY nabízí možnost zástavy některých dopravních prostředků. Patří mezi ně všechny druhy automobilů, motocykly či veteráni. Půjčka ručení autem však může zastavit i další dopravní prostředky mezi něž patří dodávky, terénní i sportovní automobily, autobusy, karavany i obytné automobily, ale i stroje stavební. Do zástavy lze použít automobily i motocykly všech značek.

Pro zástavu je potřeba nejen občanský průkaz či pas, ale také technické průkazy od vozidla či motocyklu a kupní smlouvu či fakturu.

Zástava nemovitosti

Do zástavy můžete dát také nemovitost. Zastavárna nemovitostí se vztahuje nejen na rodinné domy, ale také na domy činžovní, na byty, chaty, chalupy, ale využít můžete také prostory nebytové, parcely, stavební a další druhy pozemků, průmyslové objekty, kancelářské a další budovy, ale i lesy zahrady nebo ornou půdu.