Ostatní

Hledáte prostředek přepravy? Dobrou volbou pro vás může být dodávka či minibus

Potřebujete dodávku na převoz nebo minibus na cestování a ani jedno nevlastního? V tomto případě jistě oceníte půjčovnu užitkových vozidel. Díky ní se dostanete k dodávce či minibusu, který bude vyhovovat právě vám a získáte i mnoho výhod navíc.

Při pronájmu dodávky

Pronájem dodávky Praha nabízí rozmanitou nabídku vozů. Nechybí vozidla jako je Ford Transit, Volkswagen Crafter, Renault Master apod. Zaplatíte zde pouze za to, co skutečně potřebujete a využijete. Na vás je zvolit si užitkové vozidlo, které bude vyhovovat vašim potřebám a k němu si můžete vybrat doplňkové služby. Jedná se také o půjčovnu s nejnižšími cenami v Praze a Středních Čech. Díky pravidelným kontrolám jsou užitková vozidla v dobrém technickém stavu a disponují i dálniční známkou, nechybí ani pojištění a elektronický sledovací systém, který je velmi důležitý v případě odcizení dodávky. Všechna vozidla navíc poskytuje bez jakýchkoli omezení. Stačí si zapůjčit vůz, který chcete, na jak dlouho potřebujete, třeba i do zahraničí. Pokud budete potřebovat, zapůjčí vám také stěhovací set, navigaci či rudl zcela zdarma.

Cestování s minibusem

Minibus je skvělou volbou, pokud potřebujete přepravit více osob do cílové destinace. Pokud minibus nemáte, zvolte půjčení minibusu. Minibusem můžete přepravovat více osob i do zahraničí. Díky nabídce půjčovny nejste omezení počtem najetých kilometrů ani časovým rozmezím. Minibusem si tak můžete zajet tam, kam budete chtít. Vůz bude navíc vybaven satelitním i elektronickým zabezpečením. Skvělé také je, že v případě problémů je vám stále k dispozici asistenční služba. Využít můžete také možnosti výhodné připojištění. Půjčte si minibus či dodávku s exkluzivními výhodami a garancí nejnižší ceny v Praze a Středních Čechách od ceny již 390 Kč za den.