Ostatní

Hledáte doplňky k nábytku? Zastavte se pro moderní a praktické doplňky!

Váš interiér už se zdá být zcela hotov? Přesto však máte pocit, že tomu stále chybí ona třešnička na dortu. Tedy něco, co by všechno dotvořilo a získalo na celistvosti. Co by to mělo být? Možná další obraz? Nebo raději rámeček s fotografiemi vašich blízkých? Možná nová květina, protože trocha zeleně nikdy nemůže uškodit. Všechno v interiéru máte, ale stále by to chtělo ještě něco? Drobnost? Možná se zaměřte na detaily u nábytku. Nelíbí se vám, že nábytek jako skříně, komody nebo televizní stěna se šuplíky mají jiné úchytky? Pro někoho možná drobnost, pro jiného maličkost, která ubírá na celkové kráse interiéru.

Také úchytky a další drobnosti jsou důležité

Ne nadarmo se říká, že detaily jsou tím, co tvoří celkový vzhled. Stačí malá a na první pohled pro mnohé nepatrná drobnost a rázem vše nevypadá, jak by mělo. Dnes je poměrně těžké koupit nábytek v jednom dekoru, ve stejné výšce či se stejnými úchytkami. Dobrou zprávou však je, že například takové úchytky můžete pořídit samostatně. Tedy vyberete přesně takové, které se vám budou líbit, budou moderní a celkově padnou do interiéru, který se před vámi rýsuje. Například nejnovější kování BLUM je jedním z těch, které můžete vybrat!

Pomocníci, kteří mnohé zmůžou

Řešíte, že potřebujete něco někam umístit nebo připevnit? Jednoduché to tedy rozhodně není, potřebujete funkční a pokud možno praktické pomocníky. FP Interiér poskytuje širokou nabídku nejrůznějších možností. Od nábytkových závěsů, po výklopné mechanismy, přes posuvné systémy až po věšáky, kliky nebo kování značky HETTICH. Vyberete si zde tak vše, co potřebujete, aby byl váš interiér ucelený a dokonalý. Kromě jiného můžete pořídit kancelářské doplňky, dřezy, vodovodní baterie, digestoře a další a další věci do domácnosti.