Ostatní

Chcete pohodlné a atraktivní bydlení? Zvolte dřevostavbu

Toužíte po vlastním bydlení? Většina lidí si přeje bydlet ve vlastním rodinném domě. Jaký dům je však nejlepší volbou? Zatímco dříve si většina lidí stavěla zděné domy, v současné době jsou stále více populární montované dřevostavby. Jde o domy zaměřené a komfort, zdraví a dlouhou životnost. Tyto domy skvěle izolují teplo a zajistí příjemné bydlení. Domy ze dřeva nezaostávají za zděnými a navíc jsou rychleji postavené. Pokud i vy tužíte po krásném domově pro svou rodinu, zvolte domy od společnosti Wittner-Haus, která je schopná váš dům realizovat za 100-150 dní.

Bydlení v dřevostavbě

Společnost vám udělá profesionální návrh domu a to tak, aby dokonale vyhovoval vašim požadavkům. Jak byste chtěli, aby váš vysněný dům vypadal, kolik chcete mít pokojů, má mít dům pergolu, balkón? Chcete bungalov nebo patrový dům? Společnost používá pro stavbu domů pouze certifikované materiály. Všechny realizované dřevostavby jsou ultra nízkoenergetické a jejich energetická třída je A0-A1. Když je řeč o návrhu domu, nedostanete jen obyčejný náčrt na papíře, společnost zpracuje podrobnou 3D vizualizaci, abyste si mohli hotový dům prohlédnout ještě dříve, než započne jeho realizace. Samozřejmostí je ke každému domu dlouhá záruka 30 let. Můžete si vybrat ze 2 možností, buď si můžete vybrat některý z typových projektů nebo vám společnost navrhne dům na míru. Zájem o kvalitní montované domy stále roste a může za to celá řada výhod, které vám ostatní druhy domů nabídnout nemohou.

Součástí každé stavby jsou základové prahy a kotvení domu k základové desce. U staveb se využívá svislých nosných konstrukcí, které se již hotové dováží na stavbu a v den výstavby se smontují. Samozřejmostí je kvalitní stropní systém. Více informací, ukázku realizací a kontakt najdete přímo na webu společnosti Wittner-haus.sk.