Ostatní

Bytový projekt Malý háj: Znamenitá volba téměř pro každého

Potrpíte si na bydlení v rušné části města a metropolitní styl života se vším, co k němu patří? Pak se raději poohlédněte po jiném bydlení, protože byty v Malém háji jsou určeny především pro milovníky klidu. Projekt se nachází se mezi Štěrboholy a Dolními Měcholupy a bezesporu patří k nejatraktivnějším lokalitám v Praze 10.

Nenechte se však mýlit tím, že jsou byty v Malém háji vhodné spíše pro seniory, kteří se chtějí vyhnout typickému pražskému ruchu. Okolí sice svádí k procházkám v pomalejším tempu, relaxaci a lenošení, ale stejně tak i k aktivnímu trávení volného času. Na své si přijdou především milovníci sportu – ti mohou využívat nový sportovní areál s víceúčelovou sportovní halou a hřištěm s umělou trávou třetí generace. Nechybí ani tenisové kurty, cyklostezka a golfové hřiště v rámci klubu Golf Hostivař. Nudit se určitě nebudou ani nadšení rybáři.

Developerský projekt Malý háj je moderní bytovka, v jejíž bezprostřední blízkosti se nachází nákupní centrum Europark Štěrboholy. Starosti si nemusí dělat ani rodiče menších dětí, neboť ve Štěrboholech i Dolních Měcholupech jsou mateřská i základní škola. Dopravní spojení s ostatními městskými částmi zajišťuje MHD se zastávkou vzdálenou jen několik desítek metrů od vchodu.

Lokalita, ve které se byty v Praze 10 nachází, využívá všech výhod života ve velkoměstě a zároveň si zachovala klidný až vesnický charakter. Samotné byty byly navrženy s ohledem na dostatek prostoru a přirozeného světla. Přítomnost kvalitních materiálů pak zvedá jejich celkovou úroveň o další stupeň.

Pokud je pro vás prodej nových bytů v Praze aktuálním tématem, nenechte si ujít prohlídku a seznamte se s projektem Malý háj na vlastní oči. Aktuality a seznam dostupných bytových jednotek najdete na www.finep.cz.