Ostatní

Bytoví designéři

Mít svůj byt co nejútulnější je přáním, které není neuskutečnitelné. Platí to nejen o bytových prostorách, ale i o komerčních interiérech. Realizací dokonalého prostředí se zabývá společnost PW interiér sídlící v Olomouci. Než se tato skupina odborníků pustí do konkrétního návrhu a jeho realizace, sejde se s majitelem přímo v jeho interiéru. Vyslechne jeho představy a přání a na základě oboustranné shody vypracuje návrhy interiérů, a to v několika variantách.

Ty jsou konzultovány s majitelem a v těsné spolupráci s ním je pak vypracováno několik návrhů. Součástí této fáze je také vizualizace, vytvoření dokumentace a výběr nábytku a dalších doplňků. Největší předností bytových designérů je mimořádná schopnost objevit i ve zdánlivě obyčejných prostorách kouzlo a pomocí i maličkostí vytvořit atmosféru, do které se bude majitel těšit.

Vlastní výrobky firmy

Prvotřídní kvalita celkového provedení včetně jednotlivých prvků je u bytových designérů společnosti samozřejmostí a smyslem jejich práce. Proto dodává do bytových či komerčních prostor výrobky pouze od renomovaných a osvědčených dodavatelů z tuzemska i ze zahraničí. Konečný výsledek záleží na tom, že bytový designér vždy najde pro konkrétní interiér ideální kombinace nejvhodnějšího vybavení. Zárukou spokojenosti každého klienta jsou značkové výrobky, které vynikají vysokou kvalitou a dlouholetou životností.

Činnost PW interiéru

PW interiér vznikl v roce 2006 a až dosud vytvořil spoustu návrhů, která ve spolupráci s klientem realizoval v jejich interiérových i exteriérových prostorách. Značku pwinterier.cz najdete u mnoha

rekonstrukcí bytů nebo novostaveb rodinných domů, u veřejných prostor, kanceláří či jiných komerčních prostor. Pro bytové designéry PW interiéru je práce jejich koníčkem, zakládají si na vysoké kvalitě, originalitě a nejdůležitější zakázkou je pro ně vždy ta aktuální. V roce 2011 firma otevřela interiérové studio a vzorkovnu dveří Sapeli, kterou můžete navštívit, osobně se seznámit jak s bytovými designéry, tak s materiály a produkty společnosti PW interiér.