Ostatní

Betonový plot ochrání váš majetek i vaše soukromí

Plánujete oplocení svého pozemku či výměnu plotu a přemýšlíte, jakou variantu zvolit? Výběr vhodného plotu často nebývá jednoduchým rozhodnutím. Ploty plní celou řadu funkcí. Mezi nejdůležitější samozřejmě patří ochrana našeho majetku i soukromí. Nezanedbatelná není ani funkce dekorační. Jednou z možností je betonový plot.

Proč si vybrat betonový plot

Betonový plot je ideální nejen k rodinnému domu. Můžete jej umístit i kolem průmyslových či komerčních prostorů. Svému uživateli nabízí elegantní vzhled, téměř bezúdržbovou péči, dlouhou životnost, vysokou ochranu a velký pocit bezpečí i soukromí zároveň. Díky vhodně zvoleným surovinám plot nenasává vodu. Velmi ceněná je i rychlost výstavby plotu

Pokud i vy se rozhodujete pořídit si betonový plot, prohlédněte si nabídku, kterou naleznete na portálu www.ploty.la.

Princip výstavby betonových plotů

Nejprve se zabudují v pravidelných vzdálenostech do země betonové sloupky s drážkami, do nichž se postupně zasunují betonové desky. Počet sloupků udává obvod oplocovaného pozemku. Koncový sloupek se umísťuje na konec plotu. Díky tomuto způsobu je výstavba rychlá a téměř nenáročná.

Základní prvek vytváří betonové desky, které tvoří výplň plotu. Lze si vybrat z několika varianty – betonové desky rovné či radiusové, jednostranné nebo oboustranné. Pokud chcete betonovou desku ozdobnou, nabízí se varianta s mřížkou.

Ploty BEVES LANŠKROUN s.r.o.

Tato firma působí na našem trhu již delší dobu, díky čemuž získala celou řadu zkušeností. Základem pro tvorbu betonových plotů, které společnost nabízí, je precizní poskládání jednotlivých komponentů, jež tvoří betonové desky, betonové sloupky a koncové betonové sloupky.

Celá konstrukce je ještě zpevněna průmyslovou armaturou vyrobenou z oceli. Základ pak tvoří pojivo vyrobené z cementu a kameniva. Plot je pružný, díky čemuž jej neohrozí žádné výkyvy teplot.