Ostatní

Stěhovat nebo vyklidit – svěřte se do rukou odborníků!

Máte před sebou stěhování do nových prostor a už teď, namísto toho, abyste se těšili, vám kazí náladu samotný proces? Během něj se vždy něco pokazí – ať už to je počasí, kdy začne sněžit, ale celé Vánoce nespadla ani jediná vločka, pokazí se auto, pomocníci nepřijdou včas, nestihnete vše přestěhovat, něco se rozbije a mnoho a mnoho dalších věcí. Chcete, aby stěhování proběhlo v klidu a pokud možno bez kolapsu? Oslovte profesionály v tomto oboru. Mohou pomoci přestěhovat nejen domácnosti, ale také těžké a rozměrné věci, nezaleknou se ničeho a disponují profesionálním vybavením a zkušenostmi.

Jednoduché stěhování

Nemusíte si lámat hlavu s tím, kdo vám půjčí auto, kdo jej bude řídit, kdo rozloží a zase složí nábytek. To všechno obstarají profesionálové z Stěhování Kladno. Mnohaleté zkušenosti se stěhováním umožňují zvládat všechny požadavky, které klienti mají. Mohou tak pomoci nejen se stěhováním domácností, ale třeba také firem, kanceláří nebo rovnou výrobních hal, skladů nebo IT techniky. Není jim cizí ani stěhování těžkých břemen, rozměrných věcí nebo třeba stěhování uměleckých či drahých a vzácných předmětů. Vědí si rady s mnoha věcmi, zajistí, co je potřeba, během návštěvy umí odhadnout, jak dlouho bude potřeba na přestěhování, kolik obalového materiálu bude potřeba nebo kolik pracovníku se bude na zakázce podílet.

Vyklidit prostory je hračka

Máte před sebou neveselé vyklízení domu či bytu? Vyklidit dům po smrti někoho blízkého není zrovna jednoduché, podobně jako uklízet po povodních nebo vyklidit areály, kde se usídlila zvířata, ptáci nebo třeba bezdomovci. S pomoci firmy Stěhování Herrmann jde všechno jako po másle. Vyklidí domy, byty, kanceláře, sklady, půdy, zahrady, sklepy a jiné nemovitosti či rizikové prostory. A pro vás bude vše o dost jednodušší!