Ostatní

S lepší erekcí k lepšímu intimnímu životu

Jaký je klíč k perfektnímu intimnímu životu? Mnoho lidí pomyslí na romantiku, předehru a krásnou atmosféru. Každý muž však tuší, že je důležitá také kvalitní erekce. Bez erekce není možné dosáhnout pohlavního styku. Mnoha mužům se postupem času stává, že erekce už není tak kvalitní, jako dříve. Zhoršující se erekce narušuje celý intimní život. Mnoho mužů následně ztrácí i sebevědomí. Pokud jste zaznamenali špatnou erekci nebo jí nemůžete dosáhnout vůbec, je vhodné tento stav urgentně řešit. Pokud bude problém přetrvávat dlouhodobě, může to ovlivnit celý váš vztah.

Jak nedostatečnou erekci řešit

Při prvních problémech s erekcí se mnoha mužům vybaví lék Viagra, který je často předepisován urology, podobně jako jeho různá generika. Návštěva urologa je skutečně vhodná, protože vám provede ultrazvukem krátké vyšetření prostaty, aby vyloučil zdravotní potíže. Někteří lidé se návštěvy urologa bojí, ale nemají důvod, problémy s erekcí jsou jednou z nejčastějších důvodů návštěv urologa. On vás totiž nejen vyšetří, ale dá vám i cenné rady. Pokud tomu zdravotní stav nebrání, může předepsat tabletky na erekci, obvykle s obsahem sildenafilu, tadalafilu a podobných látek, které zvýší průtok krve k intimním partiím.

Pokud chcete brát návštěvu urolog až jako jednu z posledních možností, je třeba si uvědomit, že na kvalitu erekce má vliv velké množství faktorů, od psychosomatických až po zdravotní. Pokud jste dlouhodobě ve stresu, nevyspalí nebo vás trápí deprese, podepíše se to i na erekci. Velký vliv má i životní styl. Jestliže se málo hýbete, kouříte a jíte tučná jídla, výrazně to ovlivňuje erekci, protože máte ucpané cévy, které nedokáží správně zásobovat penis krví. Základem kvalitní erekce je pravidelný pohyb a zdravý jídelníček. Lidé s obezitou mají podle průzkumů častější problémy s erekcí. Velkou roli hraje také věk, postupně se snižuje libido i zdraví prostaty a vyplatí se užívat doplňky stravy, které vám intimní zdraví zachovají, zejména Merlix. Pokud trápí nedostatečná erekce i vás, vyplatí se tento problém řešit včas.