Ostatní

Jumbo toaletní papír je v mnoha případech nejlepší varianta

Standardní role toaletního papíru se již dlouho používají v obytných a malých komerčních prostorech. Toalety v zařízeních, která mají obvykle velký provoz, například ve velkých kancelářích, hotelech, restauracích, školách, na letištích a veřejných institucích a arénách, těží z možnosti používat toaletní papír Jumbo. Ty snižují náklady spojené s nákupem potřeb na toalety, omezují odpad a krádeže a také zajišťují spolehlivější „zážitek“ pro spotřebitele.

Přizpůsobené dávkovače toaletního papíru

Většina moderních dávkovačů toaletního papíru pojme alespoň dvě velké role toaletního papíru. Standardní role jsou k dispozici v mnoha verzích a dávkovače se změnily tak, aby vyhovovaly nabaleným standardním rolím, které jsou dvakrát až čtyřikrát větší než tradiční role. Dávkovače na Jumbo toaletní papír pojmou obrovské role papíru a jsou vydávány spíše z boku, než z přední části dávkovače. Velkokapacitní Jumbo toaletní papír může snížit náklady na údržbu, ale také eliminuje množství odpadu, ačkoli neexistuje způsob, jak kontrolovat, kolik každý cestující nebo host používá.

Zdravotně nezávadný toaletní papír

Toaletní papír Jumbo je vyroben ze zdravotně nezávadných materiálů. K jeho výrobě se používá ze 100% celulózy nebo recyklu. Toaletní papír není parfémovaný, což je častou příčinou zdravotních potíží, zejména u žen.

Ačkoli je toaletní papír Jumbo jednovrstvý, je pevný a jemný. K dostání je v několika délkách a rozměrech.

Kde výhodně toaletní papír objednat

Jarico.cz je web, kde výhodně objednáte nejen toaletní papír Jumbo, ale také mnoho dalších produktů určených k pořádaní večírků, rautů, provozování hotelů, penzionů, restaurací či školních zařízení, například potravinářské a gastro obaly, průmyslové obaly, dárkové obaly a mnoho dalšího.