Ostatní

Facebook používá pro podporu byznysu stále více firem

Když je řeč o Facebooku, většina lidí pomyslí na chatování s příteli, sdílení fotografií z dovolené nebo na vtipná videa. Facebook je však i účinným marketingovým nástrojem, který může pomoci vašemu byznysu dosahovat vyšších cílů. Je to místo, odkud mohou přicházet vaši další klienti. Důvod je jednoduchý, Facebook využívá většina lidí a byla by velká škoda je neoslovit.

Využíváte FB stránku?

Už jste pro svůj firemní web vytvořili Facebook stránku? Někteří ne, někteří ano, ale neumí s ní pracovat. Firemní stránka na Facebooku je důležitá, lidé rádi lajkují a sdílí to, s čím byli spokojení. Pokud chcete využít Facebook jako další kanál, odkud k vám budu proudit návštěvníci, ale nevíte, jak s ním správně pracovat, je pro vás vhodná služba, kterou je správa stránky na Facebooku. Zajišťuje ji zkušená marketingová agentura na Ppcprofits.cz, která pomůže díky této sociální síti budovat váš brand. Získáte těsnější kontakt s vašimi zákazníky, zkušení pracovníci budou vytvářet příspěvky, které zvýší váš ohlas, samozřejmě je nejprve dostanete ke schválení.

Nastaví se placená reklamní kampaň, která vám přes Facebook zajistí mnoho nových klientů. Facebook není vhodný pro každého, proto agentura nejprve zhodnotí možný přínos a pokud uvidí potenciál, spolupráce může začít. Agentura vám založí Facebook profil pro vaší firmu nebo převezme správu toho stávajícího. Budete dostávat pravidelné reporty, abyste věděli, jaké vám práce na sociálních sítí přináší ovoce. Pokud nemáte dostatek času a zkušeností na správu firemního FB profilu, nechte to a expertech.

Kromě Facebooku vám pomohou i s PPC marketingem, poradí, jak na SEO analýzu a mnoho dalšího. Spolupráce se zkušenou agenturou rozšíří vaše možnosti a umožní výrazně zvednout vaši návštěvnost.