Ostatní

Druhý domov ve Španělsku

Stále více lidí je okouzleno zahraničními zeměmi, které navštíví během dovolené. Už jste si někdy říkali, že byste chtěli v zahraničí také bydlet? Lákavým faktorem je nejen příjemnější klima a dostupnost moře, ale také skutečnost, že jsou zde výhodnější nemovitosti než u nás. Mezi takové země patří i Španělsko. Někteří milují zdejší podnebí, jiní temperamentní povahu místních lidí, kulturu nebo třeba teplé moře. Ať už vás na Španělsku láká cokoliv, pokud zde chcete mít svůj druhý domov, měli byte vědět, že je nyní nejlepší příležitost nakoupit zde nemovitost.

Jak si nemovitost ve Španělsku pořídit?

Jelikož jsou ceny nemovitostí ve Španělsku velmi nízké, můžete si pořídit dům nebo byt až za třetinu ceny, za kterou byste ho koupili v tuzemsku. Možná přemýšlíte nad tím, jestli má nemovitost v tuzemsku nějakou výhodu oproti této krásné zemi. V první řadě je třeba vědět, jak nemovitost koupit a kde ji vybírat.

Naštěstí existuje český expert na španělské reality, kterým je portál Realityvespanelsku.cz. Najdete zde širokou nabídku španělských nemovitostí u moře. Nabízí se vám byty, apartmány, domy, vily, bungalovy, novostavby i luxusní nemovitosti. Možná budete udiveni příznivou cenou. Pokud do Španělska pravidelně jezdíte, proč si zde vždy pronajímat hotelové apartmá, když si můžete výhodně pořídit vlastní dům u moře nebo třeba byt.

Následně se sem můžete kdykoliv během roku přesunout a Španělsko se pro vás může stát druhým domovem. Nikde není psáno, že byste měli strávit zbytek svého života v Čechách a proč ho nestrávit na pohostinném místě, které je zalité sluncem a k moři to máte, co by kamenem dohodil. U jednotlivých nemovitostí v nabídce jsou uvedeny všechny potřebné informace, cena a detailní fotografie. Na webu je také popsán způsob prodeje, realitní specialisté se o vás postarají ve všech směrech, od ubytování až po prohlídku nemovitosti a zprostředkování prodeje. Proces nákupu není složitý a pokud jste vždy chtěli mít nemovitost v této zemi, aktuálně je nejpříznivější doba pro její nákup, protože i zde jdou ceny stavebních materiálů nahoru a je možné, že v budoucnu už nemovitosti ve Španělsku tak výhodné nebudou.