Ostatní

Cerstvezpravy.cz vám ušetří čas při sledování toho, co vás zajímá

Také rádi sledujete, co nového se událo? Je důležité mít přehled, aby člověk věděl, jaké změny nastaly, na co se má člověk připravit a mnoho dalšího. Obzvláště období koronavirové pandemie lidem ukázalo, jak je důležité mít o všem přehled. Stačí jediný den nesledovat zpravodajství a záhy nevíte, kdy budou otevřené obchody, jak dlouho můžete být venku a jaká omezení na vás čekají. Je třeba sledovat novinky a díky internetu je možné vše vědět včas.

Problém je, že se často mluví o konkrétním problému a nevěnuje se pozornost jiným důležitým tématům, které se často v tichosti přejdou, jako by se nic nestalo. Když na Sibiři a v Indonésii probíhaly jedny z nejhorších požárů v novodobé historii, skoro žádná média tomu nevěnovala pozornost, stejně tak jako o tom, že ve světě vypukly další války nebo o tom, že se schválily zákony, které vám seberou více peněz. Sledovat jedno zpravodajství nestačí, abyste měli přehled, je vhodné sledovat více zdrojů. Kde vzít ovšem čas neustále surfovat a skákat z jednoho webu na druhý?

Objevte Cerstvezpravy.cz

Kompletní přehled o všem důležitém zajistí https://www.cerstvezpravy.cz/. Jde o unikátní portál, který vám umožní sledovat více zdrojů najednou. Účelem webu je shromažďovat informace o všech článcích, které vyšly na kvalitních českých webech. Na webu najdete titulky všech článků, které v daný den vyšly, titulky jsou přehledně rozdělené v boxech podle jednotlivých zdrojů. Jednoduše si přečtete všechny titulky a ty, které vás zaujmou, tak si můžete rozkliknout a budete přesměrováni přímo na článek. Na cerstvezpravy.cz jdou zdroje rozděleny podle kategorií, od zpravodajství až po ekonomiku, sport a další. Můžete tak sledovat třeba jen to, co vás zajímá, například všechny články, které vyšly o kutilství, kultuře nebo třeba bulváru. Web vám ušetří mnoho čas a shlédnete s ním více článků za kratší dobu.